top of page

Pro hraní na našem serveru je potřeba splnit si takzvaný whitelist. Ten pomáhá hráčum na serveru ochránit proti trolům, grieferům a podobně. Dříve než si o WL požádáte, připojte se prosím na náš discordový server.

Pro splnění whitelistu musí hráč projít tzv. pohovorem, který spočívá ve vyplnění formuláře a zodpovězení několika otázek z pravidel a příběhu serveru.

Dalším krokem je sepsání postavy. Při jejím psaní prosím dbejte na to, aby postava měla logiku, zapadala do příběhu serveru a zároveň se pokuste příliš postavu nezvýhodňovat vzhledem k herním mechanikám Dayz. V RP se snažíme přiblížit realitě ( v rámci zábavných mezí ) a lore serveru se snaží podporovat myšlenku, že hráči na serveru vytvoří ekonomiku, obchod a budují si vzájemně ( ať už kladné nebo záporné ) vztahy postav. Chápeme že je těžké znevýhodňovat si postavu a v některé oblasti ji nechat být závislou na ostatních, ale věřte že vám to otevře nové dveře a možnosti v RP. Dejte prosím při psaní postav na jejich realističnost.

Na serveru máme několik možností volby zaměření postav. Máte možnost vybrat si jedno z nich a nebo si vymyslet své vlastní. Fantazii se meze nekladou .

Pokud si chcete postavu dopředu připravit, formulář k postavě si můžete prohlédnout zde

 

Před tím, než se poprvé připojíš na server, ujisti se prosím že máš nastavený vzhled postavy se kterým chceš hrát. Pokud si nejseš jistý, kde tohle nastavení najdeš, podívej se na návod.

Děkujeme za přečtení a těšíme se na vaše postavy a společné hraní.

AT Pigeon Play

discord1.png
postava.png
holubobalka.png
holubpostavickaiksde.png
bottom of page